Od kandydatów oczekujemy:

ERS prowadzi rekrutacje stałe na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie średniego i wyższego szczebla dla klientów z wielu branż. Specjalizujemy się w poszukiwaniu i selekcji kandydatów na stanowiska informatyczne i handlowe. Nie boimy się jednak wyzwań, z tego względu wśród naszych ofert pracy znajdują się propozycje dla osób o zróżnicowanych doświadczeniach, kompetencjach i oczekiwaniach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • pozytywnego nastawienia i zaangażowania w codziennych zadaniach,

  • potwierdzonych referencjami umiejętności i kompetencji,

  • motywacji do zmiany pracy i realizacji nowych celów zawodowych.

Kładziemy duży nacisk na przejrzystość procesu rekrutacji. Naszych kandydatów informujemy o poszczególnych etapach, udzielamy również wyczerpującej informacji zwrotnej. W zależności od stanowiska mogą one przebiegać następująco:

  • selekcja dokumentów otrzymanych w odpowiedzi na ofertę lub analiza bazy wcześniej otrzymanych aplikacji,

  • test wiedzy lub/i rozmowa kwalifikacyjna,

  • rozmowa kandydata bezpośrednio z pracodawcą.

Każdy kandydat jest dla nas cenny. Doceniamy jego zaangażowanie, jednocześnie dbając o wysoki poziom komfortu w czasie kolejnych etapów rekrutacji. W każdej (nawet początkowej) fazie procesu selekcji stawiamy na dobre relacje z kandydatem i staramy się dawać konstruktywny feedback, który może zwiększyć szanse aplikującego na zmianę pracy, również w przyszłości. Chcesz wiedzieć więcej nt. naszych rekrutacji? Odwiedź nasz profil na Facebooku i bądź na bieżąco!