OPIS FIRMY

Polska firma z 10 letnim doświadczeniem w branży oświetleniowej, tworząca wyjątkowe produkty LED eksportowane do kilkunastu europejskich krajów. Do swojego działu handlowego poszukują ekspertów z doświadczeniem w sprzedaży i znajomością języków obcych. Dzięki pozycji lidera w swojej dziedzinie portfolio ich klientów i obsługiwanych rynków ciągle rośnie! Wyróżnia ich innowacyjność w produkcji (jako jedyni w kraju współpracują m.in. z koreańskim producentem rozwiązań LED klasy premium) i jakość oferowanego asortymentu.

WYMAGANIA

  • WYKSZTAŁCENIE:
    Minimum średnie
    JĘZYKI:
    Biegła znajomość w mowie i piśmie języka hiszpańskiego
    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • UMIEJĘTNOŚCI:
    Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B w Dziale Eksportu
    Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność w organizacji pracy
    Dobra znajomość obsługi komputera
    Prawo jazdy oraz gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • MILE WIDZIANE:
    Doświadczenie w branży oświetleniowej lub elektrotechnicznej
    Dodatkowym atutem będzie znajomość w mowie i piśmie kolejnego języka obcego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktu z partnerami handlowymi
  • Realizacja planów sprzedażowych i budowanie trwałej dystrybucji
  • Przygotowywanie i negocjacje ofert handlowych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

BENEFITY

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Umowa o prace
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Pracę w prężnie rozwijającej się polskie firmie