Opis stanowiska

Naszym klientem jest sporych rozmiarów amerykańska firma rozwijająca oprogramowanie w obszarze supply chain, dostarczająca rozwiązania dla logistyki, produkcji, handlu i przemysłu turystycznego. Firma rozwija sie już od 30 lat międzynarodowo, a na polskim rynku, działa już od 9 lat.

Dołączając do firmy będziesz miał okazję współtworzyć światowej klasy aplikacje SCM dla największych i najbardziej zaawansowanych firm w rejonie EMEA oraz nauczyć się chmury.

Wymagania

  • UMIEJĘTNOŚCI:
    minimum 3 lata doświadczenie w instalacji, integracji i wsparciu aplikacji
    znajomość Oracle SQL
    znajomość Windows Serwera, batch scripting
    doświadczenie i umiejętność koordynowania zadań
    język angielski (minimum B2)

Zakres obowiązków:

  • instalacja, integracja i wsparcie aplikacji ( zdalnie i u klienta)
  • koordynowanie zadań i przekazywanie ich do odpowiednich instancji
  • współpraca z zespołem cloud
  • koordynacja wdrożenia aplikacji na platformę cloud

Benefity:

  • szkolenia z Microsoft Azure
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatek sportowy