Największy sukces rekrutacyjny ERS? Nasz własny zespół.

Jesteśmy zgranym teamem ekspertów do zadań specjalnych. Poznaj bliżej #careerbuddies!

Hej.

Ania Kowalska

Managing director

Wyznacza wizje, tworzy strategie, ściśle współpracuje z klientami i dba o najwyższą jakość usług. Stoi na straży odpowiedniej motywacji w zespole. Najbardziej lubi rekrutacje związane z inżynieringiem. Prywatnie książkoholiczka, kocha biegać i spędzać aktywnie czas.

a.kowalska@ers.pl

Natalia Lewandowska

Recruitment Project Manager

Odpowiedzialna głównie za rekrutacje handlowe i managerskie, jednak dzielnie zgłębia tajniki IT. Ulubienica kandydatów (rekordowa u nas liczba rekomendacji!). W wolnym czasie nałogowy sportowiec, ewangelista zdrowego podejścia do życia i wielbicielka zwierząt.

n.lewandowska@ers.pl

Marta Otak

Career Buddy

Na pokładzie od samego początku! Lubi poznawać bliżej różne technologie (uczestniczyła nawet w warsztatach z Angulara), dlatego opiekuje się najbardziej wymagającymi rekrutacjami. Fanka muzyki, koloru zielonego i fitnessu w wodzie.

m.otak@ers.pl

Sara Hryń

Career Buddy

Przyszły psycholog zgłębiający tajniki funkcjonowania społecznego. W tym roku broni pracy magisterskiej na UJ w Krakowie. Każde stanowisko, na które rekrutuje analizuje od podstaw, w ERSie zajmuje się rekrutacjami IT.  Po godzinach gra w gry przygodowe oraz uwielbia literaturę fantasy.

s.hryn@ers.pl

Maja Węgrzynowicz

Career Buddy

Maja dołączyła do ERS w tym roku, zajmuje się rekrutacjami na stanowiska biznesowe oraz IT. Absolwentka Iberystyki, po pracy jest trenerem personalnym oraz trenuje trójbój siłowy.

m.wegrzynowicz@ers.pl

Natalia Grzywna

Recruitment Assistant

Studentka ostatniego roku psychologii na UJ, interesująca się psychologią rozwojową i sądową. Do ERS dołączyła w tym roku, gdzie  zgłębia strategie rekrutacji nawet na najbardziej wymagające stanowiska.  Po pracy uwielbia grać w gry, zarówno komputerowe jak i planszowe oraz próbuje swoich sił w programowaniu.

n.grzywna@ers.pl

Współpracujemy m.in. z:

Logo firmy rekrutującej programistów
Logo naszego Klienta z branży finansowej i nowych technologii
Logo firmy IT z Warszawy
Logo startup HR
Logo klienta e-commerce

Bądźmy w kontakcie

Masz jakieś pytania? Chętnie pomożemy!

Napędź swoją karierę z ERS