Największy sukces rekrutacyjny ERS? Nasz własny zespół.

Jesteśmy zgranym teamem ekspertów do zadań specjalnych. Poznaj bliżej #careerbuddies!

Hej.

Marta Cupiał

Managing Director

Na pokładzie ERS od kwietnia 2022 i od razu przy sterach 🙂 

Posiada wieloletnie doświadczenie w rekrutacji i przede wszystkim w pracy z ludźmi. Skierowana na drugiego człowieka – jest zdania, że cały świat to jej znajomi, tylko z niektórymi nie zdążyła się jeszcze poznać. Pełna pozytywnej energii, którą zaraża innych jest w ciągłym trybie “problem solving”. Uczulona na “nie da się” i “u nas zawsze tak było”, zamienia je na “zróbmy to inaczej, zróbmy to lepiej”. 

Po pracy fanka sportów wodnych i własnoręcznie wyrabianej ceramiki oraz ogrodnik amator.

Daj znać jak możemy Cię wERSprzeć?

m.cupial@ers.pl

Marta Otak

Career Buddy

Na pokładzie od samego początku! Lubi poznawać bliżej różne technologie (uczestniczyła nawet w warsztatach z Angulara), dlatego opiekuje się najbardziej wymagającymi rekrutacjami. Fanka muzyki, koloru zielonego i fitnessu w wodzie.

m.otak@ers.pl

Maja Węgrzynowicz

Career Buddy

Zajmuje się zarówno rekrutacjami biznesowymi jak i IT oraz kontaktem z klientem. Wymagająca i krytyczna wobec siebie i innych.  W wolnym czasie powerbuilder, miłośniczka psów i niedawno ujawniony fan #1 anime (wybranych!).

m.wegrzynowicz@ers.pl

Sara Hryń

Career Buddy

Trochę geek, trochę romantyczna dusza. Pomiędzy graniem w gry znajduje także czas na tworzenie własnej biżuterii oraz fotografię. W ERSie zajmuje się głównie wyszukiwaniem specjalistów do branży IT w rytmie ścieżki dźwiękowej z Wiedźmina.

s.hryn@ers.pl

Natalia Grzywna

Career Buddy

Psycholog, interesujący się psychologią rozwojową i sądową. W ERS poznaje sekrety skutecznej rekrutacji nawet na najbardziej wymagające stanowiska. Po pracy uwielbia grać w gry, zarówno komputerowe, jak i planszowe oraz próbuje swoich sił w programowaniu.

n.grzywna@ers.pl

Karolina Kępka

Career Buddy

Dołączyła do zespołu w tym roku. Absolwentka psychologii, pozytywnie nastawiona na nowe wyzwania zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. W wolnym czasie uwielbia spędzać aktywnie czas, chodzić po górach i podróżować na rowerze. Dzielnie zgłębia tajniki rekrutacji na stanowiska IT, biznesowe oraz inżynieryjne.

k.kepka@ers.pl

Współpracujemy m.in. z:

Logo firmy rekrutującej programistów
Logo naszego Klienta z branży finansowej i nowych technologii
Logo firmy IT z Warszawy
Logo startup HR
Logo klienta e-commerce

Bądźmy w kontakcie

Masz jakieś pytania? Chętnie pomożemy!

Napędź swoją karierę z ERS