Rekrutacje

Specjalizujemy się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla. Prowadzimy rekrutacje w obrębie pracy stałej oraz współpracy kontraktowej. Świadczymy również kompleksowe usługi w modelu RPO. Wąska specjalizacja i bogata baza kandydatów sprawiają, że w krótkim czasie dostarczymy Państwu najlepszych kandydatów z branży inżynieryjnej, IT, handlowej oraz CSR.

Co nas wyróżnia?

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego strategię poszukiwań kandydatów dopasowujemy do indywidualnych preferencji każdego z nich. Aktywnie uczestniczymy w Employer Brandingu firm, z którymi współpracujemy. Efektywnie wykorzystujemy potencjał mediów społecznościowych oraz systemów HRM. Doskonale znamy lokalny rynek pracy, dlatego w sposób świadomy, z pełną premedytacją, wyprzedzamy konkurencję.

 • Wysoka jakość kandydatur
  Wielotysięczna baza utalentowanych kandydatów jest stale rozbudowywana i aktualizowana dzięki realizowanym licznym procesom rekrutacyjnym. Każdy z profili opatrzony jest naszą autorską notatką określającą doświadczenie, dostępność oraz oczekiwania kandydata względem przyszłego pracodawcy. Nie popełniamy błędów, dlatego nie musimy realizować gwarancji. Skutecznie łączymy zgromadzone w naszej bazie talenty ze zleceniodawcami.
 • Zrozumienie potrzeb klienta, szczególnie IT
  Z firmy odchodzi kluczowy dla projektu pracownik? Strategiczny dla firmy projekt wymaga rozbudowy zespołu w krótkim czasie lub zatrudnienia specjalisty o unikalnych kompetencjach na określony czas? We wszystkich wymienionych przypadkach optymalnym rozwiązaniem jest outsourcing IT. Rozwiązanie umożliwia pozyskanie wykwalifikowanych specjalistów IT w szybkim czasie. Kontraktorzy zatrudnieni w ERS dołączą do istniejącego już zespołu w siedzibie klienta i będą zarządzani przez wewnętrznego Project Managera.
 • Zaangażowanie i sprawne działanie
  Sprawne działanie i duże zaangażowanie naszych konsultantów sprawiają, że nawet najtrudniejsze procesy rekrutacyjne nie stanowią dla nas problemu. Lubimy wyzwania, dlatego to nam zlecane są najtrudniejsze projekty, które realizujemy w optymalnym dla klienta czasie. Nie obiecujemy, że zrekrutujemy Kandydata w dwa tygodnie – średni czas realizowanych przez nas projektów to miesiąc.

Recruitment Process Outsourcing

Wśród oferowanych przez nas rozwiązań znajdą Państwo usługę RPO, której celem jest outsourcing procesu rekrutacyjnego. Rozwiązanie to umożliwia wewnętrznym działom HR koncentrację na kwestiach strategicznych dla biznesu i jednoczesną optymalizację działań rekrutacyjnych polegającą na pozyskiwaniu i zatrudnianiu pracowników przez wyspecjalizowanego dostawcę.

 • Rekruterzy i researcherzy specjalizujący się w określonej dziedzinie
 • Optymalizacja kosztów (cost to hire)
 • Szybkość realizacji (time to hire)
 • Elastyczność rozwiązań
 • RPO specjalistów
  W ramach usługi oferujemy wsparcie wewnętrznych działów HR w okresie dużego wzrostu firmy lub tworzenia nowych oddziałów. Wielostanowiskowe rekrutacje pracowników średniego i wyższego szczebla prowadzane są przez konsultantów i researcherów specjalizujących się w danej dziedzinie, dedykowanych na wyłączność do określonych projektów.
 • RPO zespołów
  Model współpracy polega na ciągłym wsparciu wewnętrznego działu HR w określonych projektach rekrutacyjnych. Nasi konsultanci prowadzą projekty rekrutacyjne do konkretnego działu lub na stanowiska charakteryzujące się dużą rotacją.
 • RPO firm
  Model współpracy polegający na całościowym outsourcingu procesu rekrutacji w firmie. W ramach współpracy proponujemy wsparcie w planowaniu kierunku rozwoju firmy oraz doradztwo w zakresie kluczowych umiejętności dla rozwoju firmy i profilu poszukiwanego kandydata. RPO całościowe obejmuje zarówno projekty rekrutacyjne na różnorodne stanowiska, jak i wsparcie w konkretnym obszarze specjalizacji.