Hej, buddy!

Szukasz pracy?
Znalazłeś się w dobrym miejscu.

Czy rekrutacja bezpośrednia do firmy
= prosta droga do zatrudnienia?

Niekoniecznie. Możliwe, że Twoje CV utonie w stercie innych aplikacji lub na którymś etapie kontakt się urwie. Zostaniesz bez informacji. Zmarnujesz czas. Z nami będzie inaczej. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Bierzemy Twoją karierę w dobre ręce. Nasze.

Jesteś specjalistą i znasz się na rzeczy. Coś nas łączy! Zaopiekujemy się Twoją rekrutacją na każdym etapie. Zachęcimy klienta do spotkania, dopilnujemy terminów i przekazania feedbacku, ponegocjujemy w Twoim imieniu. Słowem - dopniemy wszystkie szczegóły, abyś Ty miał(a) wolną głowę.

Dla nas jesteś czymś więcej niż profilem na LinkedIn.

Ile razy rekruter pomylił Twoje imię, przesłał ofertę zupełnie z innej bajki lub (o zgrozo!) Twoje dane trafiły do firmy bez Twojej zgody? U nas tak nie jest. Dołożymy wszelkich starań żeby zrozumieć Twoje potrzeby, oczekiwania i aspiracje, aby odpowiednio dopasować oferty. Budujemy długotrwałe relacje pomagając Ci rozwinąć skrzydła. I karierę.

Mamy oferty, których nie mają inni.

Współpracujemy jedynie z rzetelnymi firmami i starannie dobieramy przyjmowane zlecenia. Wiele stanowisk jest niedostępnych na portalach ogłoszeniowych i stronach pracodawców. Co więcej, masz pierwszeństwo w dostępie do nowych ogłoszeń i pewność, że nic Cię nie ominie - jeśli znajdziemy pasującą do Twoich preferencji ofertę, na pewno damy Ci znać!

Mówią o nas.

Twoja
rekrutacja:

01.

Przesyłasz swoje CV

Zapisujemy Twoją aplikację w naszym systemie. Na pewno damy Ci znać, czy pasujesz do którejś z rekrutacji. Jeśli nie - będziemy o Tobie pamiętać w przyszłości.

02.

Kawa na ławę, oferty na stół

Prezentujemy Ci szczegóły projektu i zalety potencjalnego pracodawcy. Pytamy o Twoje preferencje i oczekiwania. Możesz zadać pytania i zdecydować o udziale w rekrutacji.

03.

Rozmowa z nami

Jesteś na tak! Zdzwaniamy się, aby omówić Twoje doświadczenie, motywacje i dopasowanie do oferty. Pytamy tak, aby uzyskać cenne dla Klienta odpowiedzi - ma cię polubić tak bardzo jak my!

04.

Rekrutacja u Klienta

Twoje CV i rekomendacja trafiają do firmy. Teraz czekają Cię przewidziane przez Klienta etapy (przeważnie jeden lub dwa). Monitorujemy sytuację i dbamy, aby twoja aplikacja była szybko procesowana.

05.

Decyzja i obustronny feedback

Uff, już wszystko wiadomo! Pomożemy Ci z formalnościami przy zatrudnieniu lub prześlemy szczegółową informację zwrotną. Otrzymasz też krótką ankietę candidate experience, aby ocenić naszą pracę.