Hej, buddy!

Szukasz pracy?
Znalazłeś się w dobrym miejscu.

Czy rekrutacja bezpośrednia do firmy
= prosta droga do zatrudnienia?

Niekoniecznie. Możliwe, że Twoje CV utonie w stercie innych aplikacji lub na którymś etapie kontakt się urwie. Zostaniesz bez informacji. Zmarnujesz czas. Z nami będzie inaczej. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Bierzemy Twoją karierę w dobre ręce. Nasze.

Jesteś specjalistą i znasz się na rzeczy. Coś nas łączy! Zaopiekujemy się Twoją rekrutacją na każdym etapie. Zachęcimy klienta do spotkania, dopilnujemy terminów i przekazania feedbacku, ponegocjujemy w Twoim imieniu. Słowem - dopniemy wszystkie szczegóły, abyś Ty miał(a) wolną głowę.

Dla nas jesteś czymś więcej niż profilem na LinkedIn.

Ile razy rekruter pomylił Twoje imię, przesłał ofertę zupełnie z innej bajki lub (o zgrozo!) Twoje dane trafiły do firmy bez Twojej zgody? U nas tak nie jest. Dołożymy wszelkich starań żeby zrozumieć Twoje potrzeby, oczekiwania i aspiracje, aby odpowiednio dopasować oferty. Budujemy długotrwałe relacje pomagając Ci rozwinąć skrzydła. I karierę.

Mamy oferty, których nie mają inni.

Współpracujemy jedynie z rzetelnymi firmami i starannie dobieramy przyjmowane zlecenia. Wiele stanowisk jest niedostępnych na portalach ogłoszeniowych i stronach pracodawców. Co więcej, masz pierwszeństwo w dostępie do nowych ogłoszeń i pewność, że nic Cię nie ominie - jeśli znajdziemy pasującą do Twoich preferencji ofertę, na pewno damy Ci znać!

Mówią o nas.

“Bardzo profesjonalne podejście do kandydata. Byłam na bieżąco informowana, co się dzieje i jakie są dalsze kroki rekrutacji. Do tego oferta pracy była idealnie dobrana do mojego doświadczenia. Chciałabym, aby wszystkie agencje tak pracowały.”

Karolina Gagat, Replenishment Manager

“W przeciwieństwie do innych agencji rekrutacyjnych ERS przedstawił mi ofertę skrojoną na miarę – bazującą na moich poprzednich doświadczeniach i osobistych predyspozycjach. Rekrutacja była czystą przyjemnością. Polecam takie doświadczenie każdemu!”

Mateusz Bartkowiak, Product Owner

“Jestem bardzo zadowolony. Dzięki ERS dowiedziałem się o interesującej ofercie i szansach z nią związanych. Dopilnowali, aby rekrutacja przebiegła szybko, bez stresu i komplikacji. Byłem zawsze poinformowany i otoczony troskliwą opieką. Pełne zaangażowanie!”

Maciej Perc, iOS Developer

"W moim przypadku dostałem ofertę doskonale dopasowaną do mojego profilu zawodowego co było efektem wnikliwej analizy mojego CV i bardzo dobrej znajomości proponowanej roli. Tak buduje się rekrutacyjny profesjonalizm. 12/10!"

Piotr Stryjski, Project Manager

Twoja
rekrutacja:

01.

Przesyłasz swoje CV

Zapisujemy Twoją aplikację w naszym systemie. Na pewno damy Ci znać, czy pasujesz do którejś z rekrutacji. Jeśli nie - będziemy o Tobie pamiętać w przyszłości.

02.

Kawa na ławę, oferty na stół

Prezentujemy Ci szczegóły projektu i zalety potencjalnego pracodawcy. Pytamy o Twoje preferencje i oczekiwania. Możesz zadać pytania i zdecydować o udziale w rekrutacji.

03.

Rozmowa z nami

Jesteś na tak! Zdzwaniamy się, aby omówić Twoje doświadczenie, motywacje i dopasowanie do oferty. Pytamy tak, aby uzyskać cenne dla Klienta odpowiedzi - ma cię polubić tak bardzo jak my!

04.

Rekrutacja u Klienta

Twoje CV i rekomendacja trafiają do firmy. Teraz czekają Cię przewidziane przez Klienta etapy (przeważnie jeden lub dwa). Monitorujemy sytuację i dbamy, aby twoja aplikacja była szybko procesowana.

05.

Decyzja i obustronny feedback

Uff, już wszystko wiadomo! Pomożemy Ci z formalnościami przy zatrudnieniu lub prześlemy szczegółową informację zwrotną. Otrzymasz też krótką ankietę candidate experience, aby ocenić naszą pracę.